SKUPINSKE RAZSTAVE

2022
Zimski salon ZDSLU 2022, Ljubljana
vdih izdih, Hiša kulture, Pivka

Umetnost v času koronakrize na Goriškem, Mestna galerija Nova Gorica, Nova Gorica

DLUD 12/15, Lokarjeva galerija, Ajdovščina
Majski salon 2022, MODRA ČRTA: Od renesanse do novih medijev, Maribor

2021

Umetnost v času koronakrize na Goriškem, Pilonova galerija, Ajdovščina

Zimski salon ZDSLU 2021: Mali formati, Ljubljana

Etike/te: SMEH / LAUGHTER, Novo mesto

Majski salon 21: Risba in kip, Razstavišče Libertas, Carpacciov trg, Koper

1991 - Dolenjska: sledi umetnosti na obeležjih, Dolenski muzej, Novo mesto

Umetnost ujeta v prostoru in času, Galerija BBK VIEW, Nürnberg, Nemčija
8 sledi, Galerija ZDSLU, Ljubljana

2020

Virtualni Zimski salon ZDSLU, Mali formati, Ljubljana
8 sledi, Galerija Insula, Izola

2019
15 let Novomeških likovnih dni, Galerija Dolenjskega muzeja / Jakčev dom, Novo mesto
Etike/te: STRAH /FEAR, 1. Mednarodni bienale likovne vizije, Novo mesto
2018
PANTA RHEI – ETIKE/TE, mednarodna razstava sodobne likovne umetnosti / International Exhibition of Contemporary Art, Galerie im Schloss Porcia, Spittal aus Drau, Avstrija
GORDOL – Likovna razstava članov DLUD, Galerija dr. Ceneta Resnika, Mala galerija, Kranj
Videospotting: Obraz in strukture, serija preglednih/tematskih programov video umetnosti iz Slovenije in predstavitve v slovenskem in mednarodnem prostoru, Izbor: Christopher Krause, SCCA, Ljubljana
LandArt Kostanjevica na Krki-Diessen, mednarodni dogodek / razstava
FORMA V VRHNIKA 2018, Javna plastika ob 100 - letnici smrti Ivana Cankarja - Sile na Klancu, hrast, 200 x 400 x 150 cm, Vrhnika
Krkina deklica z rastočo knjigo, natečaj za izdelavo skulpture podjetja Krka d.d., Novo mesto
SREČNA NOVA SLIKA, Galerija Kocka, Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto
2017
JANTART, Skupinska razstava članov DLUD, Galerija DLUD, Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto
UMETNOST V JAVNEM PROSTORU, Galerija ZDSLU, Ljubljana
SIMBOL ZNAK BARVA, 6. MEDNARODNI FESTIVAL LIKOVNIH UMETNOSTI KRANJ – ZDSLU, Kranj
FORMA VIVA PORTOROŽ, Seča
ETIKE/TE - mednarodna razstava sodobne likovne umetnosti, Novo mesto
GOR/DOL/ENCI, skupinska razstava DLUD, Sokolski dom, Škofja Loka
2016
Zimski salon ZDSLU, Galerija ZDSLU, Ljubljana
Skupinska prodajna razstava članov DLUD, Galerija DLUD, KC Janeza Trdine, Novo mesto
Identitete, Mednarodna razstava sodbne likovne umetnosti, Novo
Majski salon 2016, Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
Dinamična izložba: Narejeno v Beli krajini - Made in Bela krajina, Črnomelj
2015
Slovesno odkritje skulpture in svečanja akademija SKUPAJ DO SAMOSTOJNE DRŽAVE, park KC Janeza Trdine, Novo mesto
Dinamična izložba: Narejeno v Beli krajini - Made in Bela krajina, Črnomelj
Likovne poetike, Galerija DLUD, skupinjska razstava članov DLUD, KC Janeza Trdine, Novo mesto
Majski salon 2015 - Zrak, Lokarjeva galerija Ajdovščina, Ajdovščina
11. Novomeški likovni dnevi, Dolenjski muzej Novo mesto, Jakčev dom, Novo mesto
2014
Novoletna prodajna razstava članov DLUL, Galerija DLUL na Bregu 22
"Video, et gaudeo", galerija ZDSLU, Komenska 8, Ljubljana
Majski salon 2014 - Voda, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
OSNOVE KLESANJA V KAMNU - 7. tabor Karajžewc, Straža / Želin pri Cerknem
7. MKKM (mednarodna kiparska kolonija mladih) Črnomelj
2013
PLAMEN, postavitev javne plastike ob tristoletnici tolminskega kmečkega upora, lipa, 350 x 180 x 60 cm, med občino, upravno stavbo in KCK Tolmin
Sodelovanje pri postavitvi spomenika padlim borcem v osamosvojitveni vojni v Slovenj Gradcu, podstavek Unito Lipica, 120 x 62 x 52 cm
Predlog za spomenik padlim borcem v osamosvojitveni vojni 1991 na območju MOSG, marmor, Slovenj Gradec
OSNOVE KLESANJA V KAMNU - 6. tabor Karajžewc, Straža / Želin pri Cerknem
2012
Razpoka v času, Galerija ZDSLU, Ljubljana
16. Slovenska kiparska razstava, Mestna hiša Ljubljana
III. Repyartrium ...kunst to go..., mednarodna razstava, Tunel Parenzana, Portorož
Kreativni tabor SAJETA 2012, Sotočje, Tolmin
Muzej robotov, A+A, Slovensko razstavišče, Benetke, Italija
Klesanje v kamen, delavnica, Festival teden mladih, Kranj
Ulmske variacije, Galerija P74 / Kulturna četrt Šiška, Ljubljana
Očistimo Slovenijo 2012 - priznanja, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Multimedijska predstavitev projekta EKOLA! z Ano Marijo Mitič in razstava EKOLA! PRINT SCREEN, Boštjan Kavčič, Dejan Babosek, Margareta Selena, Tomislav Gangl, OŠ Franceta Bevka Tolmin in Galerija SDK Tolmin
2011
EKOLA! Projekcija in razstava print screen-ov humoristične animirane serije, risba in animacija: Boštjan Kavčič, Dejan Babosek, Margareta Selena, Tomislav Gangl, Kulturni center Mostovna, Nova Gorica
15. Slovenska kiparska razstava: Gib v kiparstvu / Movement in Sculpture, Mala galerija Mira Kranjca - Kosovelov dom, Sežana
MUZEJ ROBOTOV, Umetnostna galerija Maribor, Maribor
15. Slovenska kiparska razstava: Gib v kiparstvu / Movement in Sculpture, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
EKOLA! PRINT SCREEN, Boštjan Kavčič, Dejan Babosek, Margareta Selena, Tomislav Gangl, Galerija Instituta ”Jožef Stefan”, Ljubljana
Videospotting: Zasebljenje plesa, SCCA, Ljubljana
2010
Videospotting: Random Tape Destruction, SCCA, Ljubljana
14. Slovenska kiparska razstava: Knjižni spomeniki / Sculptural monuments to the book, Mala galerija Mira Kranjca - Kosovelov dom, Sežana
14. Slovenska kiparska razstava: Knjižni spomeniki / Sculptural monuments to the book, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
MLADI LEVI - mednarodni festival / international festival, Ljubljana
2009
13. Slovenska kiparska razstava: V vrtincu evropskih vrednot / 13th Slovenian Sculpture Exhibition: In the Maelstrom of European Values, Mala galerija Mira Kranjca - Kosovelov dom, Sežana
MLADI LEVI - mednarodni festival / international festival, Ljubljana
13. Slovenska kiparska razstava: V vrtincu evropskih vrednot / 13th Slovenian Sculpture Exhibition: In the Maelstrom of European Values, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
10. SAJETA - mednarodni kreativni tabor / international creative camp, Tolmin
Skupinska razstava ob otvoritvi kiparske galerije Galerija, Galerija, Ljubljana
12. Slovenska kiparska razstava: Figura kot kip, kip kot figura / 12th Slovenian Sculpture Exhibition: Figures as Statues, Statues as Figures, Mala galerija Mira Kranjca - Kosovelov dom, Sežana
2008
FESTIVAL VIDEO DIA LOGHI, VELAN Centro d’Arte Contemporanea,
Torino, Italija
ARHIPELAG - 3. mednarodni festival sodobne umetnosti, Trg Evrope Nova Gorica
The One Minutes 2008, One minute of freedom, Mednarodni festival enominutnega videa / International One Minute Video Festival, Amsterdam and the Beijing
Stara vera - slovansko izročilo, Galerija Idrija, Idrija
12. Slovenska kiparska razstava: Figura kot kip, kip kot figura / 12th Slovenian Sculpture Exhibition: Figures as Statues, Statues as Figures, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
IETM Ljubljana, skušnja svobode / rehersing freedom, Ljubljana
2007
Javni kipi/Public sculptures, Šentjanž / St.Johann, AVSTRIJA
Javni kipi/Public sculptures, Ljubljanski magistrat, Ljubljana
Javni kipi/Public sculptures, Kulturni dom Srečka Kosovela, Sežana
Break2.4, Run for Art, akcija, Ljubljana (akcija)
Mestna knjižnica Grosuplje, Mala plastika
Digitalna skulptura znotraj trgovskih središč, Televizija Paprika, Ljubljana
SYMBIOGARDEN, prototip hišice za vrtičkarje v mestu (arhitektura), Kamnik
2006
Dolina reke Soče - drugačne perspektive, Trdnjava Kluže pri Bovcu
Dolina reke Soče - drugačne perspektive, Galerija Rika Debenjaka, Kanal
Sublimno v kiparstvu, M, Kulturni dom, Sežana
Sublimno v kiparstvu, Minoritski samostan, Piran
Simpozij Grosuplje mesto kipov 2006, Grosuplje
Sublimno v kiparstvu, Magistrat, Ljubljana
Galerija spomeniškega varstva, Ljubljana
Real Presence-Floating Sites, Finžgarjeva galerija, Ljubljana
2005
Real Presence-Floating Sites/Collateral Events: 51. mednarodna umetnostna razstava, Beneški bienale, Italija
mi2 multimedijski inštitut / klub mama Zagreb, Hrvaška
11. mednarodni festival računalniške umetnosti Maribor, Maribor
Oko in duh, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
Oko in duh, Galerija Medvode
2.m, galerija Miklova hiša, Ribnica
Kočevska odpira prostore, Nama, Kočevje
2004
ESC, Gradec, Avstrija
Simpozij umetnosti / Kunstforum Ehingen 2004, Ehingen, Nemčija
ART and the City, kamni, Lipnica, Avstrija
Mesto žensk, mednarodni festival sodobne umetnosti, INVIVO, Park Zvezda
Metamorfoze 2004, mednarodni kiparski festival, Pred Grubarjevo palačo, Ljubljana
Metamorfoze 2004, mednarodni kiparski festival, Kosovelov dom, Sežana
10. mednarodni festival računalniške umetnosti Maribor, City Center, Maribor
2003
Onolit, ALU, Ljubljana
2002
8. mednarodni festival računalniških umetnosti, Maribor
Montraker, mednarodna kiparska kolonija v kamnu, Vrsar
Užitek v Kiparstvu, Ljubljanski Magistrat, Ljubljana
Razstava četrtih letnikov Akademije za likovno umetnost, Jakopičeva galerija, Ljubljana
Stavba Univerze v Ljubljani, Ljubljana
1. Ljubljanski ledeni festival, Pred Grubarjevo palačo, Ljubljana
Charter Night, Lions Klub Bled Golf, Bled
Študentski kulturni festival ŠTUNF, kiparska delavnica v železarni Ravne, Ravne na Koroškem
Sajeta, kiparska likovna kolonija v lesu, Tolmin
2001
5. mednarodni festival mladih neodvisnih ustvarjalcev, Vdor/Break 21, Ljubljana
7. mednarodni festival računalniških umetnosti, Maribor
Riba Faronika, Galerija knjižnice Cirila Kosmača Tolmin
Visoka upravna šola, Ljubljana
2000
Preboj soške fronte, Klub K4, Ljubljana
Portret Ite Rine, Divača
Teden mladih, Glavni trg, Kranj
Trije izdelki Noordung, asistent režije Dragana Živadinova, Drama, Ljubljana
1999
Likovna iskanja goriških študentov likovnih akademij, Poslovni center HIT, Nova Gorica
22. april – Dan zemlje, Biotehniška fakulteta, Ljubljana
Preboj soške fronte, Študentska menza Rožna dolina, Ljubljana